Seo Uzmanı

Seo uzmanı internet sitenizi arama motorlarına optimize ederek istediğiniz kelimelerde çıkmanızı sağlayan kişilerdir.Seo uzmanı olmak için analiz yeteneğine sahip olmanız gerekmektedir. Herkes ben seo uzmanıyım diyebilir fakat internet sitenize birşey katamayanlarda piyasada mevcuttur.

Seo uzmanı site içi seo  site dışı link seo yaparak internet sitenize ziyaretçi çekmeyi hedefler.Aranma kalitenize arttırır ve sizlere müşteri sağlar. Bir seo uzmanının herzaman amacı ilk sayfa olmalıdır.

Seo uzmanı dediğimiz zaman sizi google gibi büyük firmalara reklam vermekten kurtarabilir. Fakat unutmayın  iyi bir seo uzmanınız yoksa sizlere seo işlemi zarar verebilir. Seo herkesin yapabileceği birşey değildir siteyi müşterilerinize hazırlamanız anahtar kelimeleri belirlemenizi sitenize uygun kriterlerde yapmanız gerekmektedir.

Organik ziyaretçiler getiren kişilerdir seo uzmanı google web master yöneticileri araçlarında görmüş olduğunuz kelimeler organik ziyaretçi sayılmaktadır. Google tarafından kayıt alınmayan ziyaretçi Googlede çıkmanıza yarar sağlamamaktadır. Seo uzmanı internet sitenizi analiz eder ve rakiplerinizi inceleyerek siteniz hakkında kafasında fikir oluşturur.

İnternet sitenizin grafiklerine kadar araştırma yapar ve resim alt etiketleri oluşturup googleye yararlı bir site haline getirir. Unutmayın siteniz google arama motoruna yararlı birşeyler sağlıyorsa daima siteniz üstün planda tutulacaktır.

İnternet sitenizin Google my business eklenmesi ve Google haritalara kayıt edilmesi gerekmektedir.Yok ise faceobook twitter sosyal medya hesapları açılmalı ve taglar eşliğinde paylaşım yapılıp bu paylaşımlar sürekli olarak güncel ve yeni grafiklerle paylaşılmalıdır.

Kurumsal firma adı altında paylaşımlar yapmanız gerekmektedir. Domaninizi 1 yıllık değilde daha fazla uzatmanız sizin için iyi olacaktır.Whois bilgilerine kadar bakan seo uzmanı internet sitenizde hiçbir hataya yer vermemek zorundadır.

Profesyonel Seo Uzmanı ;

Profesyonel bir seo uzmanı internet sitenizi daima 1 sayfaya çıkarmaya çalışandır.İnternet sitenizi arama kriterlerini en iyi şekilde ölçen ve analiz yapan kişilerdir.Sitenizin seo puanlarını ölçüp alexa değerlerine kadar kontrol eder.Sitenizin alexa sitesine kayıtlı olduğuna emin olunmasını ister ve kayıt eder.

Web siteniz hakkında diğer bütün sitelere bilgi vererek tanıtım aşamasına geçer bunlar firma ekleme siteleri ve biçrok portal siteleri olarak söylenebilir.İyi bir yöntem ile bir sürü çıkar yol deneyerek sitenizin populer olmasını sağlama amacıyla çalışırlar.

Seo Uzmanı Çalışma Prensipleri ;

Seo uzmanının çalışma prensipleri oldukça geniştir.Aylık ücretini gününde ödemeniz gerekmektedir.Sizlere hergün rapor sunan ve sizleri herzaman arayıp bilgi veren bir seo uzmanı işini daima iyi yapandır. Bizden SEO konusunda (Bak abi ilk sayfadasın) lafını birgün duyacağınızdan emin olabilirsiniz.Profesyonel Seo Uzmanı İşleyiş Bilgileri


Mobil Uyumluluğa Bakarız

İnternet sitenizin mobil uyumluluğunu test ederiz. Ve sitenizdeki mobil uyumluluk var ise uyumluluk hataları ile ilgili sorunlara değiniriz.


Sunucu Bilgileri

Sunucu bilgilerine bakarız. Türkiye lokasyonmu yurt dışı lokasyonmu bunlar bizim için önemlidirSSL Sertifikası

128 - 256 Bit şifreleyici ile birlikte örnek verecek olursak comodo gibi sertifikalar sitenizde mevcutmu bunları inceleriz.


İnternet Sitenizin Hızı

İnternet sitenizin hızı bizim için oldukça önemli bir kriter.İnternet siteniz yavaş ise hızlandırmayı seçmeliyiz.Sizi Başarıya Ulaştıracak Anahtar Kelimeleri İnceleriz

İnternet sitenizi başarıya ulaştırabilecek anahtar kelimenizi inceleriz.


Site İçi SEO

Site içi seo yaparak internet sitenizdeki makale sayınızı arttırmayı ve bilgi vermeyi hedefliyoruz.Google İlk Sayfa Çıkma İşleyişi


Google Siteni Ekleriz 🙂

Google arama motoruna internet sitenizi ekleyerek sizlere yardımcı oluyoruz.

1

Sitenize Uygun Hosting

İnternet sitenize uygun hosting seçimi yapıyoruz. Sayfa açılış hızınız iyi olmalı.

2

Tıklanma Sayınız Arttırıyoruz

İnternet sitenizi organik olarak tıklanma sayısnı arttırırıyoruz. Bunu sosyal ağlarda paylaşarak ve birçok yolla deniyoruz.

4

Sitenize Tıklayan Kişi Sayısında Artış

İnternet sitenize tıklayan kişilerin sayılarını google verilerinden yani web master yöneticilerinden alarak sizlere iletiyoruz.

5

E-Ticaret Seo 

E -Ticaret Seo Uzmanı

E-Ticaret Seo uzmanı internet ortamındaki kurmuş olduğunuz satış sitesinin satışlarını arttırmakla görevli kişilerde diyebilir aslında neden böyle diyebiliriz çünki seo optimizasyonu internet sitenizi istediğiniz kelimelerde ilk sayfalarda çıkardıkta internet sitenizdeki satışlar dahada artış gösterecektir.İnternet sitenizin tıklanma sayısında artış sağlatmak zorunda olan e-ticaret seo uzmanı internet sitenizi google arama motoruna ve diğer arama motorlarına kayıt etmek zorundadır ve edecektir. İş ile ilgili bilgilerin çoğunu sizlerle paylaşıyoruzki aydınlanın. Ürün etiketleri ve birçok detaya önem vermek zorunda olan e-ticaret seo uzmanı günümüzde yaygın olarak e-ticaret sitelerine çalışmaktadır.


Dükkan Uçuşta 🙂

İnternet sitenizin diğer sitelerden daha çok uçuşa geçtiğini göreceğiniz bu işlemden sonra kalitenizi ve doğruluğunuzuda öğrenecekler. Müşterilerinize nekadar canlı destek ve telefon desteği sağlarsanız sizler için daha iyi olacaktır. İnternet siteniz ilk sayfalara çıktığında itibarınızı zedeleyecek şekilde davranmamanızı diliyoruz.
Hangi Kelimelerde İlk Sırada Çıkmalıyım ?

Google arama motorunun ve diğer arama motorlarının  istediği bir krtierleri sağladıktan sonra hangi kelimelerde çıkmalıyım konusu kafamıza takılyıor. Evet bunun analizinizi sizlere rapor halinde yollayıp bildiriyoruz. Bir boya firmasının  kuru pasta yazınca çıkmasını istemeyiz 🙂 ..


Gelsin Paralar 😀

E-ticaret sitenize seo işlemi yapıldıktan sonra ve yükseliş sağladıktan sonra gelsin paralar diyoruz 🙂 İstenilen kıvama gelen internet sitesindeki satışlar piyasanın işleyişine göre devam etmektedir. Piyasanın durgun hallerinde e ticaret sitesinden satış yapamaya bilirsiniz morel bozmadan paylaşımlarınıza devam etmelisiniz

E-ticaret Seo Grafik Tablosu

E-ticaret seo grafik tablonuzu sizlere haftalık olarak rapor pdf->hangi formatta isterseniz yolluyoruz.

5yıllık deneyim
Sizlerle 5 yılımızda Seo Hizmetine Devam ediyoruz.


500
Mutlu müşteri sayımızın arttığını görmek bizlerede mutluluk veriyor. 🙂


1Yıl İçinde
Sitenizi 1 Yıl İçinde Tamamen Hite Kavuşturuyoruz.


Güncel Makale
İnternet Sitenize Dikkat Çekici Özgün Makaleler Hazırlıyoruz.
Seo AnaliziBu Hizmet Ücretsizdir.


İsim / Soy*

Telefon Numaranız*

Mail Adresiniz*

Web Siteniz

Bizlere düşüncelerinizi , isteklerinizi yazın..

Neler yapılıcak ve Analiz Edilecek ?